У післяпологовому відділенні, розрахованому на 43 ліжка для пацієнтів створені оптимальні умови для цілодобового сумісного перебування спільно з малюком. У відділенні є 26 комфортних палат (з туалетом і душовою кабінкою), в т.ч. 9 одномісних.

Післяпологові палати розраховані на одномісне та двомісне спільне перебування мами та новонародженого. Ми заохочуємо сімю до участі в догляді за дитиною. Мама має можливість цілодобово брати участь в усіх заходах, що стосуються її малюка.

Наш колектив лікарів та акушерок пропагує природне грудне вигодовування. До догляду за немовлям ми активно залучаємо членів родини. У нашому відділенні породілля має цілодобову підтримку медичного персоналу, який допоможе та підкаже, підтримає у питаннях догляду за роділлею та новонародженим. Також надамо інформацію про особливості перебігу післяпологового періоду та періоду новонародженості.

В нашому відділенні втілено в практику ведення післяпологового періоду відповідно до сучасних світових принципів перинатальної допомоги, які рекомендовані ВООЗ/ЮНІСЕФ та засновані на принципах доказової медицини.