Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених функціонує в складі перинатального центру з 1994 року.

В основі роботи відділення – надання висококваліфікованої допомоги новонародженим, недоношеним та дітям з екстремально низькою масою при народженні.

Відділення обладнане сучасною апаратурою для проведення ШВЛ в різних режимах, інших видів дихальної підтримки; кувезами та реанімаційними столами з сервоконтролем та контролем температури тіла дитини; діагностичною апаратурою для моніторингу стану дитини та якості проводимого лікування.

Медичну допомогу новонародженим у відділенні, пологових залах та операційних надають лікарі-анестезіологи та середні медичний персонал. У своїй роботі персонал дотримується політики лікарні, доброзичливої до дитини, з метою забезпечення комфортного, сприятливого перебування немовлят у відділенні, їх контакту з матерями та батьками.

Спонсорську допомогу відділенню надає Фонд Віктора Пінчука «Колиска надії». Завдяки Фонду відділення було оснащене висококласними апаратами ШВЛ, кувезами, реанімаційними столиками, спеціальною слідкуючою та діагностичною апаратурою, інфузійними помпами, лампами фототерапії і т.ін. Фонд «Колиска надії» проводить різноманітні тренінги, стажування, науково-практичні конференції, які допомагають оптимізувати використання наданої апаратури та покращити надання високоспеціалізованої допомоги хворим та глибоко недоношеним немовлятам.