У четвер, 28 листопада, у Львівському обласному перинатальному центрі народилася трійня – два хлопчики і дівчинка. Це друга трійня да півтори доби, повідомив ZAXID.NET заступник головного лікаря з лікувальної роботи Центру Роман Мацюра.

«Трійня народилася у 34-річної львів’янки. Це другі пологи, природна вагітність. Діти з’явилися на світ через кесарів розтин. О 12.38 народився хлопчик з вагою 2120 г і зростом 42 см, через дві хвилини ще один хлопчик з вагою 1800 г і зростом 41 см і ще через дві хвилини – дівчинка – 1800 г 41 см. Дітки ще в реанімації, але і немовлята, і мама почуваються нормально», – розповів Роман Мацюра.

Нагадаємо, у вівторок у перинатальному центрі львів’янка також народила трійню – три дівчинки. Це також була природна вагітність.

Торік у Львові народилося три трійні: перша з’явилася на світ 1 березня у пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Раппопорта, друга – 10 квітня у пологовому будинку на вул. Мечнікова і третя – 16 жовтня у перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона.