У вівторок, 26 листопада, у Львівському обласному перинатальному центрі народилася перша у цьому році трійня – три дівчинки. Таке велике поповнення прийшло у родину львів’ян, повідомив ZAXID.NET заступник головного лікаря з лікувальної роботи Центру Роман Мацюра.

«Трійня народилася вчора після 23:00. Троє дівчаток. Їхня вага 1740 г, 1850 г і 1590 г і зріст відповідно 42 см, 45см і 41 см. Діти народилися трохи завчасно, на 34 тижні вагітності. Зараз вони ще в реанімації, але і мама, і немовлята почуваються нормально. Це перша трійня, яка народилася у нашому центрі у цьому році», – повідомив Роман Мацюра.

Мама дівчаток (вона просила не називати своє прізвище) розповіла ZAXID.NET, що це були перші пологи, природна вагітність. У її родині трійнят не було.

«У родині чоловіка були двійнята, але трійнят також не було. Наша трійня буде першою», – розповіла молода мама.

Допоміг з’явитися малятам на світ завідувач акушерсько-фізіологічного відділення Центру Ігор Ковальчук.

Торік у Львові народилося три трійні: перша з’явилася на світ 1 березня у пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Раппопорта, друга – 10 квітня у пологовому будинку на вул. Мечнікова і третя – 16 жовтня у перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона.